HAKKIMIZDA                                                                          

           Firmamız 2002 yılında kurulmuş olup kuruluşundan bu güne personelinin geçmiş referansları ışığında,
Endüstriyel Tesis bazında imalat, montaj, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini ana müteahhit ve son kullanıcı firmalara başarı ile sunmaktadır. 
 
         Endüstriyel tesis kapsamında, hedeflerimiz her türlü tank konveyor, basınçlı kap, eşanjör imalat ve montajı ile her türlü ekipman montajı,paslanmaz alüminyum, bakır, çelik fiberglass boru montajı, her türlü boru hattı, proses borulama, pig istasyonları, hat vanaları, hidrostatik testler, termik santral borulama işleri, kumlama boya, bitümlü ve sac izolasyonu işlerini yapmaktadır.
 
         Şirketimiz 2009 Ocak ayında Türk Standartları Enstitüsü ve 2007 Kasım ayında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna müracaatta bulunarak Hizmet Yeterlilik Belgesi almıştır.
 
        Bu güne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerde işi varsa yabancı müşavir firmaya ve/veya mal sahibi kuruluşa Kabul Edilmiş yapılana kadar her aşamada emre amade bulunmuş ve hizmet verdiğimiz üst kurumlara hiç bir teknik-idari problem getirmemeyi sağlamış bulunmaktayız.
 
        Mevcut kullanılmayan imkanlarımızı karşılayacak düzeyde yeni iş imkanları yaratma gayreti içerisindeyiz.

 Setyol Hakkında

Endüstriyel tesis kapsamında, hedeflerimiz tüm tank konveyör, basınçlı kap, eşanjör imalat ve montajı ile tüm ekipman montajı, paslanmaz alüminyum, çelik, fiberglas boru montajı, her türlü boru hattı, proses borulama işleri, kumlama boya, bitümlü ve saç izolasyonu işlerini yapmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Bizden Haberdar Olun

Altyapı sektörünün öncü kuruluşu...