Kariyer

 Setyol olarak insan kaynakları politikamızda temel amacımız, daha kurumsal bir yapı ve daha etkin bir çalışma ortamı için öneriler geliştirmek, bu önerileri projelendirerek tüm çalışanlarımız ile sonuçlandırmak ve uygulanmasına destek vermektir. İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; alanında başarılara imza atmış, ekip ruhuyla hareket eden, mutlu bir çalışan profiline sahip olan şirket profiline sahip olmaktır.

 Ulaşan tüm staj başvuruları İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilir. Firmamıza staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin, CV’lerini bilgi@setyol.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Staj başvuruları dönemsel olarak yaz ve güz staj’ları olarak değerlendirilmektedir.

 Ulaşan tüm iş başvuruları  tarafımızdan titizlikle değerlendirilir. Firmamıza iş başvurusu yapmak isteyenlerin, CV’lerini bilgi@setyol.com adresine gönderilebilinmektedir

 Setyol Hakkında

Endüstriyel tesis kapsamında, hedeflerimiz tüm tank konveyör, basınçlı kap, eşanjör imalat ve montajı ile tüm ekipman montajı, paslanmaz alüminyum, çelik, fiberglas boru montajı, her türlü boru hattı, proses borulama işleri, kumlama boya, bitümlü ve saç izolasyonu işlerini yapmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Bizden Haberdar Olun

Altyapı sektörünün öncü kuruluşu...